نقشه سایت شما و نمونه اولیه محتوا در مورد طراحی، استراتژی محتوا، اطلاعات و ساختارهای استراتژی محتوای شما

استراتژی محتوا در مورد جزئیات ریز هر پست فردی بلاگ ،ویدئوهای یوتیوب، یا توییتی که برند شما تولید می کند نیست. این استراتژی در مورد برنامه ریزی و مدیریت محتوای وب سایت بعنوان یک دارایی استراتژیک تجاری در سرتاسر سازمان شما است.

استراتژی محتوای کارآمد تمامی استفاده ها و فرضیاتی که محتوای شما خلق می کند و ساختارهایی که رویکرد آنها را تکرار پذیر می کند را در نظر می گیرد. استراتژی خوب در مورد چگونگی به اشتراک گذاری محتوا، چگونگی تغییر آن برای تحقق نیازهای مختلف، و چگونگی مدیریت آن در سرتاسر چرخه زندگیش که شامل غروب نیز می شود (چگونه و چه وقت بازنشسته می شود) سوال می پرسد.

تکنولوژی طراحی وب سایت

تنظیم کردن در مسیر درست

ما مشاوره استراتژی وب سایت را بصورت سفارشی به شما ارائه می کنیم که بر تحقق اهداف مورد نظر متمرکز است. ما با شما کار می کنیم تا مطمئن شویم که اهداف فردی شما برآورده می شوند یا از آن فراتر می رویم. خدمات ما با فرایند بررسی آزاد شروع می شود، که در ان ما حضور آنلاین کنونی شما را ارزیابی می کنیم. سپس ما با شما کار می کنیم و شرکتی خاص یا اهداف پروژه ای را که باید محقق شوند، را بررسی می کنیم و توصیه های اولیه را برای افزایش یا تکمیل استراتژیهای موجود اینترنتی توسعه می دهیم.

معماری اطلاعات

معماری اطلاعات ، جمع آوری و مرتب کردن محتوای وب سایت در ساختار سایتی قابل استفاده و قابل جستجو است.

بهینه سازی سایت

ترافیک بیشتر وب سایت شما از تمامی مراجعات موتور جستجو به وب سایت شما

تضمین کیفیت

هر سایتی که می سازیم پیش از اینکه زندگی پیدا کند، تحت یک بررسی کامل قرار می گیرد

طراحی وب سایت جدید

ساختن یک UI کاملا درست و پاک

ما در نهایت، به طراحی بصری حقیقی خواهیم رسید که در راس چارچوب UI قرار می گیرد. تمرکز بر ارائه واقعی نظیر پوشش گرافیکی، فونتها، رنگها ، دکمه های وب، و دیگر ویدجتها است. همچنین ما بر بی نظیری محصولاتمان متمرکز می شویم و به شما کمک می کنیم که تعاملات برند ایدئالتان را در اپلیکیشن به صورت یکپارچه درآورید.

طراحی ریسپانسیو

ما در نهایت بر قابلیت دسترسی متمرکز می شویم. تعداد زیادی از ابزارها و سیستم عاملهای مختلفی که امروزه استفاده می شوند موجود است. به همین دلیل است که شما می خواهید وب سایتتان با انواع پلت فورمهای OS ، تلفنها، تبلتها، و حتی تلویزیون سازگاری داشته باشد. به نظر بهتر است که به جای انتخاب و استفاده از وب سایتهای جداگانه موبایل، طراحی ریسپانسیو را انتخاب و استفاده کنیم. این انتخاب به شما اجازه می دهد تا از زمان و پول مورد نیاز برای ساخت و تبلیغ سایت جداگانه موبایل پیشی بگیرید. از طریق طراحی ریسپانسیو شما تنها از یک وب سایت استفاده می کنید، بنابراین اقدامات بازاریابی که در سایت اصلی تان قرارشان می دهید نیز از بازاریابی موبایل شما منتفع خواهند شد.

وب سایت جدید

طراحی اینترفیس فرندلی

این موضوع تماما به زیبایی شناختی، سادگی، طراحی ، شکوه و... موضوعات قابلیت استفاده... مربوط است. تعاملات طراحی برخورد کاربر باید عناصر طبیعی و گردشی باشند که به فوریت تاثیر بگذارند. تمامی رنگها، شکلها، فونتها باید تطابق داشته باشند. این امر هویت برند را تقویت می کند و به کاربر ایده واضحی از آنچه قصد تعامل با آن دارند را می دهد. چارچوب با آزمایش قابلیت استفاده جدی و فیدبک پیش می رود تا زمانی که ما یک UX عالی ارائه کنیم.

Card asia Card africa Card america Card australasia
جدیدترین طراحی وب سایت

چند نکته مهم در مورد قابلیت استفاده وب سایت

در عین حال که داشتن یک سایت با طراحی عالی مهم است، به خاطر سپردن کار روی بهینه سازی قابلیت استفاده سایت نیز اهمیت دارد. قابلیت استفاده وب با تجربه کاربر در زمان تعامل با وب سایت تعریف می شود. فاکتورهای متعددی وجود دارند که بر تجربه یک بازدید کننده از وب موثرند همچون زمان بارگذاری، گردش، فرمت برای ابزارهای موبایلی، خوانا بودن، سازماندهی.

تجربه کاربر

واقعیت ساده این است که اگر کسی روی سایت شما کلیک کند و به این دلیل که نمی توانند آنچه را در جستجویش هستند در مدت زمانی کوتاه بیابیند تجربه منفی کاربری داشته باشد ، به راحتی سایت را رها می کند.

معماری اطلاعات

این استراتژی یک چارچوب با طراحی اندیشمندانه است که از آن طریق کاربر از یک تجربه محتوایی به دیگری سفر می کند، در حالیکه شفافترین درک از پیام برند را تجربه می کند.

نیاز مخاطبین

وب سایت، کمپین ایمیل، صفحه اصلی، و تمامی واسطه های یکپارچه شده باید به شیوه ای اجباری نیازهای مخاطبان را برآورده سازند.

طراحی وب سایت ساده

طراحی UX در مورد طراحی وب سایت به منظور خلق مثبت ترین و مطلوبترین تجربه برای بازدید کننده وب است. این تجربه می تواند شامل همه چیز از ساختار گردشی وب سایت، محتوا، تعامل بازدیدکننده، معماری اطلاعات، زمان بارگذاری، تا خروجی وب سایت باشد. هدف این است که استفاده از وب سایت را برای کاربر آسان؛ مستقیم، مرتبط، چشمگیر، و مفید کنیم.

بیشترین منفعت ارتقای UX جوایز تبدیل است که از تمرکز بر کاربر ناشی می شود. وب سایت یک شرکت با طراحی صحیح UX، می تواند تبدیلات صفحات فروش خود را ارتقا بخشد، تناوب / کمیت فروشها را افزایش دهد، و سوددهی را ارتقا بخشد. این شبیه به فرایند بهینه سازی تبدیل است اما UX متفاوت است زیرا از آنجا که متضاد دنبال کردن ساده ارقام است، از چشم انداز کاربر تمرکز زیادی دیده می شود.

سود اصلی نامشهود تجربه ای است که با برند شرکت ایجاد می شود. برای مثال، کاربری که برای خرید جواهر به وب سایت شما سر می زند درکی از برند شما بر مبنای میزان سهولت یافتن محصولی که کاربر دوست دارد، میزان تلاشی که برای یافتن مندرجات مربوطی چون تشریح محصول، و چگونگی یکپارچگی فرایند خواهد داشت. این تاثیر بر مراجعات آتی آنها به وب سایت برای خرید ، به اشتراک گذاشتن وب سایت با شبکه شان، و حتی مشارکت با وب سایت شما تاثیر خواهد گذاشت.

طراحی بهینه تجربه کاربر وب سایت با ساخت سایتی برای بازدیدکنندگان شما با شناخت مخاطبینتان شروع می شود. از آنجا، کل جریان در مورد طراحی چارچوب وب سایت با استفاده از اطلاعات رفتاری کاربر ، مطالعه منبع اصلی ترافیک، شناخت خصوصیات آماری ، به حساب آوردن داده های تحلیلی موجود، و موارد بیشتر است. با جمع آوری تمامی داده ها و سازماندهی چگونگی طراحی وب سایتتان، مسائلی چون گردش در سایت، محتوا، خروجی و عملکرد بیشتر را میتوان ایجاد کرد.

از کجا باید شروع کرد؟

در پایان روز، داده ها تعیین می کنند که تجربه کاربر از وب سایت شما چقدر خوب است. در حالیکه با استفاده از تبدیل و ارقام فروش شما میتوانید فراتر بروید، این تمام داستان نیست. به همین دلیل است که UX به آمارهایی چون میزان رها کردن ، زمان سپری شده در هر صفحه / سایت، مسیر گردش در سایت ، صفحه خروج ، کلیک و ... بستگی دارد. اندازه گیری این داده ها و ارتقای مبتنی بر نتایج اولیه آن چیزی است که حقیقتا بهترین تجربه کاربری را ارائه می کند.

Home