خدمات طراحی سایت

خدمات ما

طراحی حرفه ای وب سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو و بهینه سازی وب سایت، هاست و دامنه

Scroll down
 • طراحی انواع اپلیکیشن موبایل

  طراحی وب سایت

  خدمات طراحی وبسایت

  ما وبسایتی را خلق می کنیم که رسپانسیو، باشد یعنی در تمامی نمایشگرها مقیاس درستی داشته باشد.

  پایین
 • پشتیبانی 24 ساعته وبسایت

  اپلیکیشن

  سریعترین خدمات وب سایت

  طراحی منحصر به فرد زیبا و عملگرایی با تفکری پیش رو آن چیزی است که اپلیکیشنهای خوب و بزرگ را جدا می کند.

  پایین
 • طراحی و برنامه نویسی اندروید

  سئو

  پشتیبانی 24 ساعته وب سایت

  وقتی که شما یک استراتژی SEO را با توسعه وب ترکیب می کنید، اجزای متعددی وجود دارند که برای موفقیت آن باید مطرح شوند.

  پایین

طراحی وب سایت

برنامه نویسی و راه اندازی سایت

وب سایت ریسپانسیو

تجارت شما برای تحقق حضور دیجیتال خود چه می خواهد؟ چه کسی از سایت شما بازدید خواهد کرد، آنها باید چه کار کنند؟ و می خواهید چه احساسی داشته باشند؟ یک تجربه مبتنی بر هدف کاربر و طراحی بسیار سفارشی وب داستان شما را می گوید، مخاطبان شما را درگیر می کند، و آنها را برای چیزهای بیشتر نزد شما برمی گرداند. آیا آماده ارتقای سطح هستید؟

یک سایت موبایل پسند هچنین به لحاظ هزینه ای به صرفه تر بوده و مدیریت آن آسان تر است. وقتی که نیازهای تکنیکی تمامی دستگاهها با استفاده از طراحی وب رسپانسیو، قابل انعطاف برآورده شوند، شما لازم نیست که زمان اضافی را روی توسعه صرف کنید تا سایت دسک تاپ و موبایل پند بسازید.

افراد انتظار دارند که وب سایتها شیک باشند و به شکلی فراینده با موبایلها مرتبط شوند انتظار دارند که وب سایتها در هر دستگاه قابل دسترسی ، شیک باشند.

اطلاعات بیشتر
طراحی و بهینه سازی سایت

طراحی وب سایت

بهینه سازی سرعت

بهینه سازی سرعت به میزان کندی یا تندی بارگذاری صفحه وب در یک مرورگر اشاره می کند. بسیار ساده به نظر می رسد ، اما تاثیر بسیار بزرگی بر تجربه کاربر دارد.

بارگیرهای سریع صفحه بخش بزرگی از تجربه مثبت کاربری هستند. آنها مشارکت، حفظ و رضایتمندی بازدید کننده را تقویت میکنند.

اگر کاربری از صفحه بازدید می کند و به سادگی آنچه را جستجو می کند با سرعت می یابد، و با سرعت به دیگر محتواها بصورت همزمان با هجوم افکارش گشت و گذار می کند، احتمال بیشتری وجود دارد که مجددا به وب سایت شما بازگردد.

همه ما از سایتی بازدید کرده ایم که بارگذاری آن خیلی طول می کشد، خسته می شوید و پیش از اینکه آنچه می خواستیم را پیدا کنیم آن سایت را ترک کردیم. این ناامیدی زمانی دوبرابر می شود که سایت در دستگاههای خانگی متفاوت از موبایل بارگذاری شود.

 • طراحی سایتهای جدید
 • طراحی انواع وبسایت
 • طراحی و پشتیبانی وب سایت

طراحی و اجرای انواع سایت

طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت

اندازه و رزولوشن تصاویر استفاده شده در هر صفحه ، از بلاگها تا خدمات، و در مجموع طراحی شما، بر زمان بارگذاری تاثیر می گذارد. زمینه های مهم دیگری که باید در نظر داشت عبارتند از سادگی و کارایی طرح بندی شما و طراحی UX، ادغام تجارت الکترونیکی، و سفارشی کردن که شما به طراحی سی ام اس افزوده اید. وقتی یاهو در سال 1994 عرضه شد تنها 2800 وب سایت در اینترنت وجود داشت امروزه بیش از یک میلیارد وب سایت وجود دارد. رتبه بندی صعودی صفحه در جستجو با داشتن صفحات سریع، صفحات رسپانسیو ، SEO قوی و اهداف قوی ریشه دار در استراتژی منسجم دیجیتال می توان در آن برنده شد.

بهینه سازی سرعت وب سایت
اطلاعات بیشتر

طراحی اپلیکیشن

طراحی سایت با قالب

اپلیکیشن اندروید و ios

چه اپلیکیشن برای iOS، اندروید یا پلت فرم موبایل ویندوز باشد، وقتی که ما اپلیکیشن را طراحی می کنیم همواره تلاش می کنیم که تجربه ای بی نظیر و یکپارچه را بیافرینیم، که به اپلیکیشن پیچیدگی مورد نیاز و پیروی از قوانین شدید پلت فرم را ارائه می کند.

همیشه پیش از هرکاری با مطالعه هدف کاربر و هدف اپلیکیشن کار را آغاز می کنیم. ایده هایی که به چارچوبی تبدیل می شوند که به معماری اطلاعاتی سازماندهی می شوند که برای ارائه یک تجربه روان، مرتبط و بصری ساخته شده اند. مرحله بعدی انتقال تجربه عالی کاربر است.

هدف ایجاد یک اپلیکیشن سازماندهی شده، درگیر، شفاف ، سریع و قابل درک است. ما از کاربران می خواهیم که بدون هرگونه محدودیتی استفاده کاملی از اپلیکیشن داشته باشند.

اطلاعات بیشتر
برنامه نویسی IOS

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

درک این نکته مهم است که طراحی برخورد کاربری یک جزء ضروری در موفقیت اپلیکیشن شما است. حتی اگر ایده اپلیکیشن بسیار عالی باشد، شما باید کاربران را به استفاده از آن و ادامه استفاده از آن ترغیب کنید. یک اپلیکیشن موفق ترکیبی از ایده ای بزرگ، UX عالی و یک UI عالی است. بنابراین اجازه ندهید که برخورد کاربری در مسیر ارائه یک اپلیکیشن موفق وارد شود و زمانتان را صرف این نکنید که خودتان به چنین چالشی رسیدگی کنید.

 • طراحی اپلیکیشن موبایل
 • طراحی و برنامه نویسی اپ
 • طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن

اپلیکیشن موبایل

برنامه نویسی اپ موبایل

همانطوری که می بینید ، طراحی برخورد کاربری شما صرفا به ساختن ایده شما در یک قالب محدود نمی شود. کار بسیار زیادی در بازخورد با ارائه یک تجربه عالی کاربری و بازخورد طراحی کاربر وجود دارد. فرایند پویایی وجود دارد که شما باید در آن دائما از نتایج آزمونتان و فیدبکتان برای تغییر طراحی و ساختار UI استفاده کنید. به این دلیل است که بیشتر مشتریان در مراحل ابتدایی توسعه اپلیکیشن آنها نزد ما می آیند.

تولید و پشتیبانی اپلیکیشن
اطلاعات بیشتر

سئو

نگهداری رتبه سایت در گوگل

مزایای SEO

سئو یکی از موثرترین و مهمترین استراتژیهای بازاریابی آنلاین است. محل نقش آفرینی سئو رتبه بندی بالاتر شما در تمامی موتورهای مختلف جستجو است. مزایای بی شماری دارد، اما معدودی از آنها در اینجا ذکر می شوند:

ترافیک بیشتر وب سایت شما از تمامی مراجعات موتور جستجو به وب سایت شما

برندسازی، زیرا نقاط بالاتر پرستیژ بیشتری دارند.

افرادی که از طریق موتور جستجو بازدید می کنند به آنچه شما می فروشید جذب می شوند، بنابراین احتمال خریدشان بیشتر است.

اطلاعات بیشتر
سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو و بهینه سازی

هدف کلید واژگان

در اینجاست که ما مجموعه ای از کلید واژگان را جستجو می کنیم که به خوبی در وب سایت شما کار می کنند و موثرترین کلیدواژگان موجود در نتایج جستجو هستند. ما معمولا به مشتریان توصیه کردیم که استراتژی کلیدواژه دنباله طویل را دنبال کنند، زیرا کلیدواژگان کوتاهتر بسیار رقابتی و برای رقابت به منابع قابل توجهی نیازمند هستند. کلید واژگان با دنباله بلند ، اغلب یک استراتژی حیاتی برای تجارتهای کوچک است. کلیدواژگان بلندتر مکالمات بیشتری را ارائه می کنند، زیرا مردم درباره آنچه می خواهند خاص عمل می کنند.

 • سئو کار حرفه ای
 • بهینه سازی سریع وب سایت
 • سئو حرفه ای

سئو و بالا بردن رتبه

رتبه در الکسا

لینک سازی فاکتور ضروری سئو است. اگر از اینترنت استفاده کرده اید، پس احتمال زیاد روی یک هایپرلینک کلیک کرده اید که شما را به یک وب سایت یکدیگر می برد. از اینها به عنوان لینکهای عقبی یاد می شود، بنابراین به عبارت ساده آنها همانند رای برای وب سایت شما هستند. اساسا، شما رای های بیشتری می خواهید، زیرا تاحدودی این رای ها میزان محبوبیت عموم را نشان می دهند. همانند تمامی محبوبیتها، فردی که شما را تایید می کند بسیار اهمیت دارد! داشتن بک لینک از وب سایتهای اسپم، و وب سایتهایی که با صنعت شما مرتبط نیستند میتواند تاثیرات منفی یا خنثی داشته باشد. برای مثال، یک وب سایت دندانپزشکی بک لینک از یک کنتراکتور سنگفرش خیابان دریافت می کند که به اندازه رایی که یک وب سایت دندانی به دست خواهد آورد نیست. منطقی است؟

لینک سازی
اطلاعات بیشتر

برای اینکه خلاق باشید باید همواره به جلو نگاه کنید.

ما تجارت شما و خدمات و محصولاتی که ارائه می شوند را بررسی می کنیم. بعد از این ما برای بهینه سازی صفحات مختلف وب سایت شما، ایجاد محتوایی که برای بازدیدکنندگانتان با ارزش است، و شروع با تماس با دیگر وب سایتها به منظور ارتقای خوتان کار خواهیم کرد. هر استراتژی سئو برای هر مشتری متفاوت است.

ما اینجاییم تا شما را راهنمایی کنیم و کار خواهیم کرد تا اهداف تجاری شما را در حالی برآورده کنیم که مطمئن می شویم که کمپین بازاریابی شما به آرامی در حال اجرا است.

با ما تماس بگیرید: 26303484

یا برای ما پیغامتان را ارسال کنید.

سپاسگذاریم

پیغام شما ارسال شد و همکاران ما در اولین فرصت به آن رسیدگی خواهند کرد.

در مورد کدام یک از موارد ذیل مایل هستید با شما همکاری کنیم؟

سپاسپذاریم

پیغام شما ارسال شد و همکاران ما در اولین فرصت به آن رسیدگی خواهند کرد.

صفحه اصلی