سئو و بهینه سازی وب

شما نمیتوانید در تاریکی تعیین استراتژی کنید. به همین دلیل آنالیز مبتنی بر داده های باید در قلب وب سایت شما قرار بگیرد.

تماس با ما
پایین
خدمات سئو و بهینه سازی

بازاریابی محتوا

یک استراتژی ناب دیجیتال، برمبنای داستانی که ارقام شما درباره مداخله و رفتار بازدیدکنندگان می گویند ساخته می شود، تا مخاطبان شما آنچه را در جستجویش هستند بهتر بیابند. در بازاریابی محتوا و رسانه اجتماعی، برنامه های خلق و ارتقای متن موقعیت برند و موارد عینی ایجاد و اجرا می شوند که این نوعی ایده بزرگ است.

بازاریابی محتوایی ، که برخی اوقات بعنوان روزنامه نگاری برند شناخته می شود، فرایند خلق و توزیع محتوای کیفی است که به مخاطبین هدف شما آنچه می خواهند و نیاز دارند را ارائه میکند در عین حال تجارت شما را بعنوان متخصصانی قابل اعتماد- در حین ساخت امیدوارانه مشتری مداری وفادارانه حفظ می کند.

بررسی عادات خریداران آشکار می کند که 84 درصد از خریداران پیش از انجام خرید، در مورد آن تحقیق می کنند و میانگین مشتریان 5 تا 10 مورد اطلاعات در طول این تحقیق استفاده می کنند. بازاریابی با محتوای خوب با هدف قرار دادن شما در پیشروی افرادی عمل می کند که این تصمیمات را اتخاذ می کنند، و تجارت شما را به تجارتی تبدیل می کند که افراد فکر می کنند اول به محصولات یا خدمات شما بیاندیشند.

محتوی خلاقانه

برای اینکه منبعی قابل اعتماد از راه حلهایی برای مشکلات مشتریانتان بشوید، محتوای شما باید هم از لحاظ کمّی و هم از لحاظ تناوب استوار باشد. و برای اینکه تاثیر کارآمدی بر رتبه جستجوی شما داشته باشدف شما باید محتوای جدید کیفی کافی را هر ماه خلق کنید تا الگوریتم کنونی گوگل را ارضا نماید.

اگر بازدیدکننده ای به سرعت از صحفه شما خارج شود تا به صفحه اصلی تحقیق برگردد، این به گوگل می گوید که آنها آنچه را در جستجویش بودند نیافتند. در عوض کلید واژگان صرف، تحقیق اکنون با عبارات و با تجربه کاربر هدایت می شود. محتوایی که سوالات کاربر را ارضا می کند بیشترین ارزش را دارد، و بالاترین رتبه را کسب می کند.

محتوای بازاریابی به متن محدود نمی شود. محتوای بصری، هدایت و تجربه کلی کاربر بلاگهای شما، خدمات و کل سایت شما نقش عظیمی در موفقیت آن با مخاطبین شما ایفا می کند. ممکن است دستپاچه مان کند اما این همانجایی است که ما وارد آن شده ایم. کپی رایترها و استراتژیهای محتوایی می توانند به مبارزه با فشار یافتن زمان برای کیفیت آفرینی ، محتوای استراتژیک با توصیه های موضوع مورد تحقیق، یا با تولید و انتشار آن برای شما کمک کنند، در نتیجه شما میتوانید بر تجارتتان و مشتریانتان متمرکز شوید.

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

با سپاس

پیغام شما ارسال شد و همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

صفحه اصلی

نمونه پروژه های سئو

بالا بردن رتبه سایت

برخی از مشتریان ما

 • بالا بردن رتبه سایتهای خارجی

  German ProjectDeutschtec

 • بالا بردن رتبه در گوگل

  Portugal ProjectG-shake

 • بالا بردن سایت در گوگل

  UAE ProjectNaz Enterprises

 • بالا بردن رتبه الکسا

  China ProjectInfinity

برخی از شرکتهای هلدینگ

 • Client 01
 • Client 02
 • Client 03
 • Client 04
تماس با ما